Ubytování v soukromí

Ubytování Adršpach

Hledáte vhodné místo na dovolenou pro své nejbližší? Přijeďte se projet na koních, posedět večer u ohně a podívat se do skal, které miloval Goethe a které znáte z filmových pohádek. Chalupa s krbem ideální pro tři rodiny s dětmi leží v oblíbených Adršpašsko-Teplických skalách, vedle zurčícího potoka, mezi zámkem a zříceninou hradu, 400m od skalního města s jedinečnými pískovcovými útvary.

Chalupa

V přírodní rezervaci je vzácně čistá voda a vzduch, proto jsou pobyty hodnoceny jako zvláště vhodné pro malé děti.

Máte rádi přírodu a dobrodružství? Adršpašské skály vyhledávají jak milovníci adrenalínu (lezení po skalách, lety na ultralightech), tak ctitelé přírody, kteří touží po klidu a odpočinku.

V okolí najdete též gotické zámky, barokní kláštery, opevnění ze středověku i novověku. Sportoviště, sjezdovky a stovky kilometrů tras pro kola a běžky jsou samozřejmostí.

Chata je plně vybavena a ubytování si můžete objednat po celý rok, na týdenní pobyty vám poskytneme slevu. Zavolejte nám, rádi se s vámi podělíme o nadšení z kraje Aloise Jiráska a Boženy Němcové.

Projížďky Jezero z filmu Třetí princ Rodinné výlety
Projížďky na koních Písák s křišťálově čistou vodou Rodinné výlety
Nabídka:
Ubytování
Skály Adršpach
Výlety do okolí
Reference
Ceník a Kontakt

Jazyk:
Accommodation
Unterkunft
Hébergement
Aanpassing
Noclegi

Ubytování v Adršpachu.
Ubytování Adršpach - Skály Adršpach - Výlety do okolí - Reference - Ceník a Kontakt - English - Deutsch - Français - Nederlands - Polski - Tiny house
© 2014 Pronájem chalupy v Adršpachu